Witaj na Stronie WAVE

Profesjonalne elementy kulowe w Twojej hali
Ciągły rozwój technologii doprowadził nas do założenia firmy, której zadaniem jest usprawnienie procesów produkcji w zakładach wytwórczych i w halach magazynowych. Zależy nam, aby każde przedsiębiorstwo mogło odnieść sukces szybciej i wydajniej, niż to było możliwe do tej pory. Jesteśmy jednym z ogniw globalnego łańcucha dostaw, oferując rozwiązania godne XXI wieku. Elementy kulowe, które oferujemy, znajdują szerokie zastosowanie w:

  • przenośnikach,
  • stanowiskach montażowych,
  • stołach kulkowych,
  • skrzyżowaniach taśmociągów,
  • posadzkach w halach produkcyjnych

Dzięki tym elementom możliwe jest łatwiejsze przesuwanie konstrukcji o dużych gabarytach. Jesteśmy niezawodni i chcemy, aby każda firma także taka była.

Jakość na miarę współczesności
Niewątpliwym atutem naszej firmy jest fakt, że posiadamy w 100% polski kapitał. Dzięki temu dostarczamy wysokiej jakości produkty spełniające światowe standardy, wspierając krajową gospodarkę. Nasze długoletnie doświadczenie w profesjonalnym przemyśle oraz współpraca z inżynierami przekładają się na to, co oferujemy. Naszym celem jest długoletnia współpraca z markami, które podniosą swoją produktywność, dzięki rozwiązaniom oferowanym przez WAVE.

Skontaktuj się z nami jeżeli:
– konstruujesz lub budujesz rozwiązania logistyczne, służące transportowi na halach
produkcyjnych i magazynowych, m.in. stoły kulowe,
– jesteś dystrybutorem rozwiązań dla przemysłu i szukasz nowych produktów, które mogą
zainteresować Twoich obecnych i przyszłych klientów.

Wiemy, że żadnego przedsiębiorstwa nie stać na pomyłki i przestoje, dlatego dokładamy    wszelkich starań, abyś jak najszybciej otrzymał swoje zamówienie. Nasze ceny opierają się na doświadczeniu i znajomości branży, dlatego otrzymasz od nas wysokiej jakości produkty na dogodnych warunkach.

Zachęcamy do kontaktu

Załoga firmy WAVE